Etapy projektu

co za wnetrza tlo

Prace przedprojektowe

1

Spotkanie z klientem, poznanie oczekiwań i założeń projektowych, preferowanych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych Inwestora. Inwentaryzacja – wizja lokalna obiektu.

Projekt koncepcyjny

2

Układ funkcjonalny projektowanej przestrzeni – prezentacja wnętrza za pomocą widoków płaskich oraz wizualizacji. Przedstawienie koncepcji stylistycznej i kolorystycznej pomieszczeń propozycje materiałów użytych w projekcie. Szczegółowe dopracowanie założeń projektowych przy współpracy z inwestorem, w celu udoskonalenia projektu i dostosowania wnętrza do jego potrzeb.

Projekt kompleksowy

3

Przygotowanie rzutów technicznych z wymiarowaniem. Opracowanie: układu ścian, sufitów, podłóg, mebli, oświetlenia, instalacji elektrycznej, instalacji hydraulicznej, kominka, łazienki, mebli, schodów i balustrad. Opis techniczny projektu, wizualizacja pomieszczeń. Szczegółowe zestawienie materiałów proponowanych w projekcie, potrzebnych do realizacji przestrzeni wraz z wyceną i wskazaniem miejsca zakupu. Na życzenie klienta prowadzimy nadzór autorski nad projektem.

Projekt Pod klucz

4

Oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz. Nadzorujemy poszczególne etapy prac projektowych. Koordynujemy przebieg prac remontowych, zamówienia oraz transport materiałów na inwestycję.

Dowiedz się więcej